Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського


Новини

5 Жовтня 2017 року у бібліотеці відбулась презентація збірки-альманаxу «Молоді голоси Кременчука»Читання періодичних видань
крізь окуляри прав людини

   Бурхливе і , на жаль, нестабільне життя, яким живе сьогодні наша країна, вимагає від кожного з нас ретельного вивчення своїх прав, аби захистити себе та своїх близьких. Саме з цієї метою цього року на базі читальної зали №2 при безпосередній участі праціників кременчуцького міського управління (Алєксахіної Світлани Євгенівні - голови координаційної ради молодих юристів, головного спеціаліста центрального відділу реєстрації актів цивільного стану та Мокрої Ольги Валеріївни - заступника голови координаціної ради молодих юристів, головного спеціаліста кременчуцькуого міського управління юстиції ) було організовано правове інформаційне бюро.
   19 листопада відбулося чергове засідання бюро під назвою "Читання газет крізь окуляри прав людини". Цей захід проводився в рамках місячника правових знань. Співробітниками управління було запропоновано цікаву форму проведення заходу, в ході якого кожний студент отримав практичні навички щодо визначення статей Конституції, яка стоїть на захисті основних прав і свобод людини. Своє бачення щодо висвітлення у міських часописах захисту прав людини ( або їх порушення) студенти групи ДЗ-13-1 факультету права та гуманітарних наук та групи БД-13-1 факультету природничих наук оформлювали у вигляді плакатів, які потім їх захищали .
   На нашу думку саме такі практичні заняття не тільки спонукають молодь до спільного обговорення проблемних питань у галузі права, а й закріплюють набуті у ході навчання знання.
   Слід зазначити, що такі заходи вже стали традиційними і викликають велику зацікавленість студентів. Так, минулого разу зустріч з працівниками управління юстиції була присвячена проблемам сімейного права і проводилася у формі "запитання-відповідь", де кожний студент міг не тільки дізнатися про зміни у сімейному законодавстві, а й отримати відповідь на запитання стосовно певних ситуацій, з якими доводиться стикатися у повсякденному житті.


 
 
 
 

КрНУ    2018