Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського


Структурні підрозділи

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО БІБЛІОТЕКИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО
УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО

Реформування вищої освіти неможливо без інформаційно-бібліографічного забезпечення навчально-виховного процесу. Переведення освіти з режиму функціонування у режим випереджувального інноваційного розвитку вимагає перетворення університетської бібліотеки на сучасний потужний інформаційно-просвітницький центр, де представлена найновіша література з усіх галузей знань та особливо з методології освіти.

В універсальному фонді бібліотеки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського знаходиться близько 300 тис. примірників української, російської, англійської, німецької та ін. мовами. В тому числі в фонді налічується література з мистецтва, архітектури та художня. Послугами ВУЗівської бібліотеки користуються: вчені, викладачі, аспіранти, співробітники та обов’язково студенти.

Інформація про книги, кількість примірників та їх місцезнаходження відображені в каталогах (алфавітних, систематичних, електронному (на стадії створення) та систематичній картотеці статей (СКС).

З новинками літератури користувач знайомиться з постійно існуючими виставками в читальних залах: „Нові надходження”.
У читальних залах зібрані енциклопедії, довідкова література, книги підвищеного попиту, методичні вказівки, періодичні видання.
Наша бібліотека прагне йти в ногу з часом. На початку 2006 року, до традиційних форм обслуговування приєдналась нова структура – сектор інформаційних технологій та електронна бібліотека.

Ви – першокурсник або студент зі стажем, або Вам потрібна інформація для підготовки до занять, написання рефератів, курсових та дипломних робіт, чи Ви бажаєте провести максимально корисно свій вільний час.

Ви – викладач, якому необхідна література, або корисна допомога при розробці лекційних, практичних, лабораторних або тестових завдань для перевірки знань студентів.

Ви – співробітник університету, якому потрібні матеріали, що дозволяють проводити заходи щодо удосконалення організації праці.
Будь-ласка, скористайтесь фондами університетської бібліотеки! Ми чекаємо на Вас!!!

На сам перед потрібно знати, що бібліотека працює з понеділка до суботи

Читальні зали:
з 8.00 до 18.00 без перерви (існують технічні години);

Абонементи:
з 9.00 до 18.00
перерва - з 12.30 до 13.30;

- Абонемент №1 (ауд. 1215) , обслуговуються такі факультети: Природничих наук; Електроніки та комп'ютерної інженерії; Навчально-науковий інститут механіки і транспорту; Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління.

- Абонемент № 2 (ауд. 1115) , обслуговуються такі факультети: Економіки і управління; Права, гуманітарних і соціальних наук.

 

- Читальна зала № 1 (ауд. 1216), розміщується література з технічних напрямів, інформаційно-довідкова література та періодичні видання.

- Читальна зала № 2 (ауд. 7201), розміщується література з гуманітарних напрямів, також інформаційно-довідкова література та періодичні видання.

- НТБ (ауд. 5201) , розміщується література за всіма напрямками учбової та наукової діяльності ВНЗ, а також інформаційно-довідкові та періодичні видання. У цьому відділі бібліотеки знаходиться абонемент для викладачів та довідково-інформаційний відділ.

У кожному окремому відділі бібліотеки існують алфавітні та систематичні каталоги та СКС. Крім того, методичні розробки викладачів ВНЗ (також вони існують в електронній версії в секторі інформаційних технологій та електронній бібліотеці).

- Сектор інформаційних технологій та електронна бібліотека:
з 8.00 до 18.00
перерва - з 12.30 до 13.30;

В останній день місяця проводиться санітарний день!
До послуг користувачів інформацією абонементи та читальні зали наукової та навчальної літератури розташовані за галузевою ознакою.

© 2013 КрНУ