Королева КНУ – 2010

Стартував шостий сезон грандіозного й захоплюючого молодіжного супер-проекту “Королева КНУ –2010”. 27 жовтня у актовій залі корпусу № 5 зібралися шанувальники дівочої краси та вроди. На подіум відбіркового туру вийшло аж 39 учасниць – найбільша кількість за всю історію проекту. Те, що серед учасниць переважали першокурсниці є свідченням, насамперед, великої популярності проекту серед колишніх старшокласниць, які були глядачами на попередніх фінальних шоу. Особливістю відбору було й те, що не існувало ніяких обмежень для претенденток на звання Королеви, тож дівчата невеликого зросту на рівних змагалися з довгоногими красунями.

Упродовж двох конкурсів – візитка та дефіле у купальниках, зал не вщухав від бурхливих емоцій і піднесеного настрою. Найважче було членам журі, адже визначити найкращих з кращих справа не з легких. У той час як вони радилися, глядачі не сумували. Учасники самодіяльних колективів університету та шоу-групи “Молодість” ПК “Кредмаш” додавали їм оптимізму своїми талантами.

Серед студенток університету за право виходу до фіналу змагалися:. Анна Зоська, Ольга Базик, Наталія Безугла, Олена Щербак, Марія Яцусь, Євгенія Жила, Наталія Хорольська, Надія Опришко, Анастасія Петрова, Катерина Тараскіна, Анна Савіна, Оксана Міфтахова, Наталія Кучук, Ірина Бойко, Маргарита Копил, Дарина Дорошенко, Тетяна Веріченко, Анастасія Купирова, Єлизавета Аврахова, Марія Сафронова, Оксана Приходько, Дарина Довбня, Жанна Бутивська, Юлія Федірко, Анна Ілюшечкіна, Ольга Стадніченко, Ніна Логінова, Алла Мртиненко, Марія Толочка, Анжеліка Нестеренко. Більш детальну інформацію про фіналісток читайте у наступному номері газети.