Стипендії за особливі заслуги

З метою створення сприятливих умов для життєвого самовизначення і самореалізації обдарованої молоді, отримання якісної вищої освіти, забезпечення необхідних стартових можливостей для соціального становлення, залучення студентів до наукової та науково-технічної діяльності, до роботи в органах студентського самоврядування виконавчий комітет Кременчуцької міської ради ухвалив рішення про призначення стипендій Кременчуцької міської ради студентам вищих навчальних закладів Кременчука на осінній семестр 2010-11 н.р. у розмірі 450 грн. Серед 15 стипендіатів вісім представників нашого університету. А саме:

Кошеленко Євген – студент V курсу ІЕЕСУ, гр. СУ-06-1, відмінник навчання, член ТМУ, має дві наукові публікації;

Громова Олена – студентка ІІІ курсу факультету ЕКІ, гр. РА-08-2, відмінниця навчання, член ТМУ, дипломант фестивалю “Студентська весна” 2009 та 2010 років;

Терещенко Денис – студент ІV курсу факультету ММ, гр. ТМ-07-1, відмінник навчання, голова студентської ради гуртожитку;

Нестеренко Анжеліна – студентка ІV курсу факультету управління, гр. МЗ-07-1, відмінниця навчання, староста групи;

Кирбуюк Ганна -- студентка V курсу факультету ТЗТ, гр. УТ-10-1М, відмінниця навчання, член ТМУ, переможниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт;

Нечипоренко Тетяна -- студентка V курсу факультету природничих наук, гр. ЕО-06-1, відмінниця навчання, переможниця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт;

Безручко Ольга -- студентка V курсу факультету економіки, гр. ЕП-06-1, відмінниця навчання, член студентської ради факультету;

Гуранович Валерія – студентка ІІІ курсу коледжу, гр. Ф-08-9-1, відмінниця навчання, староста групи, учасниця художньої самодіяльності.

Також рішенням вченої ради університету на осінній семестр 2010-11 н.р. встановлено персональну стипендію імені Володимира Маслова Кущу Ігору -- студенту ІЕЕСУ, гр. ЕМА-10-2М, відміннику навчання, члену ТМУ, переможцю ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади за напрямом “Електричні машини та апарати”.

Іменну стипендію ректора призначено Кочергіній Світлані – студентці факультету ЕКІ, гр. БС-10-2М, відмінниці навчання, голові студентської ради факультету, організатору багатьох студентських заходів.

Також вченою радою університету зроблено відповідні подання щодо призначення іменної академічної стипендії Верховної Ради України та призначення іменних академічних стипендій Президента України .