Успішну Полтавщину будуємо разом

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося чергове розширене засідання обласного комітету з економічних реформ, який очолює голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко. До уваги учасників було запропоновано обговорення проекту обласної програми економічних реформ на 2010 -2014 роки за пріоритетними напрямами “Забезпечення сталого економічного розвитку” та “Розвиток базових секторів і галузей виробництва”. Обговорення цих ключових питань проведено за участі членів обласного комітету з економічних реформ, науковців, представників промислових підприємств, банківських установ та бізнес-структур Кременчука.

Під час обговорення проекту Програми ректор університету професор М.В. Загірняк на засадах науковця наголосив, що рамки цієї програми дещо звужені, адже сталий розвиток це значно ширша проблема, ніж ті питання, які викликали дискусію. Сталий розвиток — це керований розвиток. Основою його керованості є системний підхід та сучасні інформаційні технології, які дозволяють дуже швидко моделювати різні варіанти напрямів розвитку, з високою точністю прогнозувати їхні результати та вибирати найбільш оптимальні. Ряд теоретиків і прихильників сталого розвитку вважають його найбільш перспективною ідеологією ХХІ століття і навіть усього третього тисячоліття, яка, з поглибленням наукової обґрунтованості, витіснить усі існуючі світоглядні ідеології, як такі, що є фрагментарними, неспроможними забезпечити збалансований розвиток цивілізації.

-- Мені здається, що тут без залучення науковців не обійдеться. Ми сподіваємося на стабілізацію, тому варто думати як те, що ми робимо зараз відгукнеться потім, а не тільки про те, що треба зробити зараз, -- наголосив Михайло Васильович.

“Студент року – 2010”

“Студент року Кременчука – 2010” заплановано провести 17 листопада, а його учасниками стануть молодіжні активісти із восьми навчальних закладів I – IV рівнів акредитації. На всіх учасників кременчуцького туру молодіжного проекту очікують завдання у трьох номінаціях: “Я – студент!”, “Імпровізація”, “Бути здоровим – це модно”. За підсумками міського конкурсу, команда – переможець Кременчука представлятиме своє місто у регіональному турі “Студент року Полтавської області – 2010”, який відбудеться 20 листопада 2010 року. До загальної програми перед учасниками обласного туру будуть поставлені ще й додаткові завдання за тематикою “Куди не ступала нога студента?” - фільм-жарт про життя, проблеми гуртожитку, а також “Альма-матер – старт талантів”- куплети студентської пісні.

Організатори конкурсу - відділ у справах сім’ї та молоді, управління культури та туризму виконкому міської ради, а також студентська рада Кременчука обіцяють відзначити кожну студентську команду цінними подарунками. Тож побажаємо учасникам від нашого університету творчого натхнення та вдалого виступу.