Запрошує Європейський клуб

Об’єднана Європа починається у мені

Дім зустрічей імені Ангелуса Сілезіуса у Вроцлаві у партнерстві з молодіжними організаціями Молдови, Білорусі та Європейським клубом реалізують спільний проект “Об’єднана Європа починається у мені”. Це освітній проект для молоді з Польщі, Білорусі, України і Республіки Молдови, що триватиме до грудня 2010 року.

Тематика проекту – європейська інтеграція на особистому, шкільному, локальному, державному і міжнародному рівнях; програма Східного партнерства; польський досвід європейської інтеграції; діалог між поколіннями щодо європейської інтеграції, європейських цінностей; співпраця молоді партнерських країн; кіномистецтво.

Приємно, що серед учасників проекту є активісти Євроклубу нашого університету – Антон Воробйов, Діана Пінчук, Анастасія Чорнокондратенко, Андрій Орлянський та Галина Скальська. Керує клубом старший викладач кафедри СПН Олег Овчаренко. Завдяки гранту Міністерства закордонних справ Польщі та конкурсу “Промоція знань про Польщу 2010” поїздка до Вроцлава для них – безкоштовна!

Учасники матимуть змогу зустрітися з молодими лідерами різних країн у Вроцлаві, де створять та презентують фільм, а після повернення додому зможуть активно поширювати знятий фільм серед шкільної й університетської молоді та використовувати його як освітній та інформаційний матеріал під час заходів з європейської інтеграції у своїх містах.

Сподіваємося, що участь нашої молоді у проекті стане подією та матиме значення для міста й університету, оскільки вказуватиме на те, що наше місто може і повинно брати участь у інтеграційних процесах. Детальний звіт про проект читайте на шпальтах газети!

Кава з Євроклубом

Тобі нецікаво жити за графіком дім – універ?

Ти бажаєш поспілкуватися з новими цікавими людьми?

Ти хочеш втілити в життя свої ідеї?

Ти бажаєш відвідати нові захоплюючі місця в Україні та за кордоном?

Тоді ПРИХОДЬ ДО НАС!

Європейський клуб КНУ імені Михайла Остроградського саме для тебе!

Зустрічі Євроклубу проходять за адресою:

вул. Красіна, 37/49 (корпус № 15), аудиторія 15208 а

Телефон: 80672768826