З життя факультетів

Магія слова

Конкурс ораторського мистецтва “Магія слова” вже став традиційним для викладачів і студентів факультету права і гуманітарних наук. Останній із них організатори присвятили пам’яті завідувача кафедри СПН, досвідченого педагога, ученого Сергія Яковича Фарини.

На відміну від конкурсу попереднього учасники виступали переважно з творами українських та російських класиків – Тараса Шевченка, Лесі Українки, Михайла Лермонтова, Сергія Єсеніна, Федора Тютчева. Виконували також і твори сучасних поетів, українські гуморески та авторські доробки.

До складу журі конкурсу традиційно було обрано декана факультету права і гуманітарних наук Тамару Плаксій, заступника декана Людмилу Даценко, завідувача методичного кабінету Тетяну Минько, викладача кафедри ТІДП Анну Хозяйкіну, викладача кафедри українознавства Оксану Тур, керівника художнього театру-студії „Лілея” Олену Тімофєєву.

Право відкрити конкурс було надано минулорічному переможцю, студенту факультету права і гуманітарних наук групи ПЗ-06-1 Валерію Акімову, який з відповідальністю поставився до його проведення та виявив неабиякі організаторські здібності. Після виступу останнього учасника перед журі постало справді складне завдання – визначення переможців. За висновком журі заохочувальні призи отримали: студентка групи ДЗ-08-1 Світлана Яременко, яка виступила з гумористичним віршем “Про студентів і студент групи ПЗ-08-2 Микола Корнієнко, який розповідав українські гуморески. Почесне третє місце посів студент групи ПЗ-08-3 Микола Васяткін, зворушивши присутніх віршем Тараса Шевченка “І виріс я на чужині”. Друге місце розділили одразу два учасники конкурсу: студентка групи ПЗ-08-1 Анфіса Ковальова за декламацію “Поетичного маніфесту” Лесі Українки та студентка групи ПЗ-08-1Тетяна Солод за авторську прозу про справжні цінності життя людини. Перше місце журі також розділило між двома учасниками. Отже, кращими ораторами факультету права і гуманітарних наук визнані студент групи ПЗ-09-1 Олег Шадюк за виступ з власною прозою про місію життя національної героїні Франції Жанни д’Арк та студентка групи ПЗ-09-1 Анастасія Жукова за виконання вірша Тараса Шевченка “Причинна”. На завершення конкурсу його ведучий Валерій Акімов виступив з виконанням власної прози – промови адвоката у кримінальній справі.

Усі переможці конкурсу отримали призи. Крім того, вагомий внесок щодо заохочення студентів для участі в конкурсі зробив голова Євроклубу університету Олег Іванович Овчаренко, надавши можливість усім учасникам отримати сувеніри від Євроклубу.

Керівник народного театру-студії “Лілея” Олена Тімофєєва наголосила, що факультет права і гуманітарних наук має справді талановитих студентів, які повинні й надалі розвивати свої здібності й брати активну участь у культурно-масових заходах університету, а також у діяльності студентського театру.

Ніна Ляпунова

голова журі конкурсу