Найкраща академічна група

Цього року звання “Найкраща академічна група Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського” отримали ми – студенти гр. ДЗ-08-1 факультету права і гуманітарних наук, активні учасники всіх факультетських та університетських заходів, дружна та надзвичайно творча група. Участь у цьому конкурсі наша група брала не вперше. Тож, урахувавши минулорічні помилки, старанніше готувалися, у чому нам допомагала наш куратор – Тур Оксана Миколаївна.

Наша перемога – це внесок кожного у спільну справу, адже всі пропонували цікаві ідеї щодо назви команди, девізу. До того ж наше студентське життя завжди у вирі різних подій: ми постійні учасники “Студентської весни”, беремо активну участь у заходах, які організовує кафедра українознавства, Євроклуб, ми допомагали дітям з притулку “Пролісок”, наші студенти – призери конкурсу “Магія слова”, без нашої участі не відбуваються спортивні змагання. Усього не перелічиш!

Ми навчаємося за спеціальністю “Документознавство та інформаційна діяльність” і для презентації групи у конкурсі “Візитка” пофантазували на тему: “Як буде виглядати наша майбутня трудова діяльність?” У суспільстві, на жаль, існує думка, що професія секретаря, діловода та документознавця нудна й нецікава. Своїм виступом ми намагалися зруйнувати цей стереотип.

На запитання: “Як же все-таки ви перемогли у конкурсі на кращу академгрупу?” – можемо відповісти коротко: “Мабуть, нам просто цього дуже хотілося!”

Студенти гр. ДЗ-08-1