Знай наших

Знай наших!

Студентом року став Михайло Русаков

У найкращий для студентів день -- 17 листопада -- міський Палац культури Кременчука зустрічав учасників, уболівальників і гостей молодіжного проекту “Студент року -- 2010”, який ушосте стартував у нашому місті. За право називатися кращим студентом Кременчука на сцену вийшли молодіжні активісти восьми вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації. На всіх учасників чекали завдання у трьох номінаціях: “Я – студент!”, “Імпровізація”, “Бути здоровим – це модно”. Найкраще впоратися з ними вдалося студенту нашого університету Михайлу Русакову. Стрункий, в елегантному білосніжному костюмі, він не тільки збентежив серця уболівальниць, а й своїм хистом і талантом розтопив неприступні душі членів суворого журі. Просто неперевершеним був його виступ з презентацією власного тлумачення актуального для кожного з нас гасла “Бути здоровим – це модно”.

На щастя, у Михайла було багато помічників, навіть Михайло Васильович Загірняк у ролі ректора погодився знятися у короткометражному відеоролику “Я -- студент Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського!”. На міській сцені це й справді звучало гордо! Особливо під бурхливі аплодисменти численної групи вболівальників з університету на чолі зі студрадою.

Як і було обіцяно, усі вісім команд, які брали участь у проекті “Студент року Кременчука -- 2010”, від міської влади отримали музичну аудіо-техніку, а також були нагороджені заохочувальними призами від розважально-торгівельного центру “Європа” - сертифікатами на гру “Боулінг”, а також запрошеннями на святкову вечірку.

А вже через три дні Михайло Русаков разом із Анастасією Куліковою, студенткою КІДУЕП, яка виборола почесне друге місце, відстоювали честь кременчуцьких студентів у Полтаві. Їхніми суперниками були представники Полтавської державної аграрної академії, Полтавського національного педагогічного університету та Полтавського національного технічного університету.

Наш Михайло виступив гарно й ефектно, але перемога, звісно, дісталася представнику Полтави. Утім, громадська організація “Наш дім -- Полтава” вирішила нікого з учасників не засмучувати і подарувала переможцю ноутбук, а всім іншим учасникам -- по дві тисячі гривень.

Наші вітання тобі, Михайле!