Охорона праці очима дітей

У рамках Всеукраїнської акції “Охорона праці очима дітей”, метою якої є привернення уваги свідомо-активної молоді до існуючих проблем у сфері охорони праці на виробництвах України у підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників, в університеті і коледжі були проведені лекційні заняття та відкриті уроки на тему “Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє” для студентів І та ІІ курсів.

Серед студентів V курсу електротехнічних спеціальностей проведенj конкурс рефератів з питань електробезпеки. Результати конкурсу показали високий рівень знань студентів з питань охорони праці та зацікавленість даним питанням.

З метою наочної пропаганди безпечної поведінки під час виконання роботи у майбутньому для студентів ІІ та ІVкурсів були проведені ексуксії-огляди безпечних технологій виробництва ВАТ “Кредмаш” та ХК “АвтоКраз”. За участю державного інспектора Держгірпромнагляду Гринюка В.А. організовано екскурсію-огляд виробництва для студентів ІVкурсу на ВАТ “КВБЗ” з метою висвітлення правил електробезпеки.

Підбиваючи підсумки, проректор Сергієнко С.А. зазначив, що проведення подібних акцій сприяє підвищенню загальної поінформованості про небезпеки та ризики на робочому місці та обізнаності про можливості їх запобігання, адже безумовно необхідно навчати молодь культурі безпечної праці, цінувати своє життя і здоров’я.

А.В. Сахно, начальник відділу охорони праці