Переможець кубку України

Нещодавно у місті Харкові відбувся фінал кубку України з кікбоксингу WPKA 2010 року. У змаганнях взяли участь 600 дорослих спортсменів у віці від 18 до 40 років, а також юнаки та молодь у віці від 6 до 18 років. Загалом змагання зібрали 1120 спортсменів з 13 областей, АР Крим і Севастополя. Змагання проходили у спортивному комплексі Харківського національного фармацевтичного універсітету. Об`єктивність суддівства була забезпечена суддівською колегією УСК, що мала на меті проведення першого етапу відбору спортсменів усіх вікових груп до міжнародних змагань наступного року.

Учать у цих змаганнях брав і студент ІІІ курсу факультету транспортних засобів і технологій, гр. АТ – 08 -2 Андрій Новицький. Він не тільки гідно виступив, а й виборов І місце у ваговій категорії 67 кг, за що отримав Диплом Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України. Це вже друга вагома перемога нашого студента з початку навчального року.

Так тримати, Андрію!