Відзнаки кращим студентам

Відзнаки кращим студентам

З нагоди Міжнародного дня студентів у нашому університеті підбито підсумки щорічного конкурсу “Студент року”. За поданням студентської ради та профкому університету кращими студентами 2010 року в п'яти номінаціях визнано:

у номінації “Майбутнє науки” -- Шевченка Владислава, студента факультету економіки, гр. ФК-08-1, відмінника навчання, члена Товариства молодих учених, автора п'яти публікацій, учасника п'яти наукових конференцій ;

у номінації “Інтелектуал” -- Куща Ігоря, студента ІЕЕСУ, гр. ЕМА-10-2м, відмінника навчання, переможця другого етапу Всеукраїнської олімпіади за напрямом “Електромеханіка” зі спеціальності “Електричні машини та апарати” (2010 р.);

у номінації “Лідер” -- Голик Анастасію, студентку факультету управління, гр. МО-10-Ісп, голову студентської ради факультету, організатора багатьох студентських заходів;

у номінації “Творчий злет” -- Добровольську Анастасію, студентку факультету транспортних засобів і технологій, гр. ТТ-08-2, члена студентської ради факультету - відповідальну за культурно-масову роботу, дипломантку конкурсу “Студентська весна – 2010”;

у номінації “Вдалий старт” -- Синенко Наталію, студентку факультету електроніки і комп'ютерної інженерії, гр. БС-10-сп, чемпіонку України зі штовхання ядра (2-ге місце 2009 рік), неодноразову призерку Всеукраїнських і республіканських чемпіонатів з легкої атлетики (2008-2010 рр.).

Усі вони нагороджені дипломами лауреатів конкурсу і преміями у розмірі 300 грн.

Крім цього, десятьом номінантам конкурсу ректором університету оголошено подяку, їх нагороджено грамотами. У їх числі:

Нечипоренко Тетяна -- студентка факультету природничих
наук, відмінниця навчання, переможниця
II туру Всеукраїнського
конкурсу студентських наукових робіт
(номінації “Майбутнє науки”);

Шаповал Інна -- студентка факультету електроніки і комп'ютерної інженерії, відмінниця навчання, член Товариства молодих учених, автор семи публікацій (номінація “Майбутнє науки”);

Левадний Віктор -- студент факультету електроніки і комп'ютерної інженерії, переможець (III місце) II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму “Виробництво електронних апаратів”, 2009 р. ( номінація “Інтелектуал”);

Маслова Ірина -- студентка факультету механіки та матеріалознавства, відмінниця навчання, переможниця І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Прикладна теорія коливань”, 2010 р. (номінація “Інтелектуал”);

Гедройц Ганна -- студентка факультету економіки, відмінниця навчання, голова студентської ради факультету (номінаціяЛідер”);

Кочергіна Світлана -- студентка факультету електроніки і ком'ютерної інженерії, відмінниця навчання, голова студентської ради факультету (номінації “Лідер”);

Волков Микита -- студент факультету транспортних засобів і технологій, чемпіон Полтавської області з боксу, 2008-2009 рр. ( номінація “Вдалий старт”);

Ларіонова Інна - студентка факультету природничих наук, чемпіонка обласних змагань з волейболу, 2009-2010 рр. ( номінація “Вдалий старт”);

Савіна Анна -- студентка ІЕЕСУ, заступник голови студентської ради факультету, організатор багатьох культурно-масових заходів (номінація “Творчий злет”);

Русаков Михайло - студент факультету природничих наук, член студентської ради факультету, лауреат фестивалю “Студентська весна”, 2009-2010 рр. (номінація “Творчий злет”).