Дудка В

Оголошення

З метою протидії хабарництву і зловживанням ректорат повідомляє про функціонування в університеті телефонної “гарячої лінії”, якою можна оперативно інформувати керівництво про зловживання та інші негативні явища за телефонами: 3 – 62 – 81 – проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Віктор Володимирович Костін; 3 – 61 – 43 - проректор з науково-педагогічної роботи й економіки Володимир Михайлович Усатюк; 3 – 62 – 44 – проректор з науково-педагогічної роботи і гуманітарної освіти Валентина Василівна Сергієнко; юридичний відділ -- 3- 63- 93.

Просимо інформувати керівників університету про будь-які форми тиску з боку викладачів та інших посадових осіб; письмову інформацію можна передати через скриньку довіри (навчальний корпус № 1) або звертатися до студентських рад, профбюро факультетів і профкому студентів (каб. 7116).

Повну анонімність і захищеність гарантуємо .

Ректорат університету