Перші кроки в науці

Днями у нашому університеті відбувся тематично-інформаційний семінар Якщо ти робиш перші кроки в науціз темиУчасть молодих учених університету в Міжнародному PhD - семінарі (м. Вісла, Польща)”.

Доцент кафедри САУЕ канд. т. наук Гладир А.І. розповів про Центральноєвропейську програму обміну для університетської освіти (Central European Exchange Program for University Studies – CEEPUS), у рамках якої молоді вчені університету викладачі кафедри САУЕ Конох І.С. та Алєксєєва Ю.О., асистент кафедри ІВМ Маркевич А.Г. з 18 по 26 жовтня брали участь у роботі Східноєвропейської літньої школи (м. Глівіце, Польща) та у Міжнародному PhD – семінарі. Андрій Іанович Гладир, який очолював делегацію університету, зазначив, що у рамках проведених заходів обговорювали питання щодо інтенсифікації міжнародного співробітництва та залучення молодих учених до міжнародних проектів і програм. Відбулися зустрічі з представниками наукових шкіл електротехнічного факультету Сілезького університету. Підсумком переговорів стала розробка програми співпраці у споріднених наукових напрямах.

Асистент кафедри САУЕ Алексєєва Ю.О. ознайомила членів ТМУ університету з програмою міжнародних заходів. Старший викладач кафедри САУЕ Конох І.С. надав інформацію про лабораторну базу електротехнічного факультету (лабораторії робототехніки, систем керування, вібродіагностики, механотронних систем) та наукові напрями факультету. На секційних засіданнях PhD-семінару OWD’2010 були представлені та обговорені наукові роботи старшого викладача кафедри САУЕ Коноха І.С., асистента кафедри САУЕ Алексєєвої Ю.О., асистента кафедри ІВМ Маркевича А.Г. Доповідачі отримали рекомендації щодо представлених наукових робіт, які були опубліковані у збірнику конференції OWD’2010.

Учасники тематично-інформаційного семінару “Якщо ти робиш перші кроки в науці” прослухавши такі виступи, дійшли висновку, що заняття науковою роботою дає можливість не лише розвивати свої наукові здібності, але й розширювати кругозір та обмінюватися науковим досвідом з науковцями з інших країн світу.

Солошич І.О., канд.. пед.наук, доц.,

відповідальна за наукову діяльність молодих учених