Зимова феєрія краси

Справжнім святом Краси, Чарівності й Грації став шостий фінал молодіжного суперпроекту “Королева університету –2010”, який відбувся 8 грудня на сцені міського Палацу культури. Дванадцять красунь у супроводі милих казкових ельфів і учасників самодіяльних колективів подарували глядачам незабутнє шоу.

Окрім дефіле у вечірніх сукнях і купальниках, дівчата фантазували біля чарівного дзеркальця, танцювали, співали, грали на музичних інструментах, читали власні вірші, вдавалися до імпровізації. Вони зробили усе можливе, щоб полонити серця шанувальників і дуже поважних членів журі. Не даремно голова журі ректор Михайло Васильович Загірняк перед тим як оголосити вердикт колективного рішення, наголосив, що всі учасниці продемонстрували не тільки природну красу, а й показали власний характер. Найбільш переконливо це вдалося студентці ІІІ курсу факультету економіки Аллі Мартиненко, яка й здобула титул Королеви. Звання першої віце-королеви виборола першокурсниця факультету управління Даря Дорошенко, а віце-королеви -- студентка І курсу факультету економіки Юлія Федірко.

Найкращою серед школярок була випускниця школи № 17 Анастасія Виноградова, їй і дісталася корона Принцеси. Утім, жодна з учасниць не залишилася без подарунків від спонсорів. Тож побажаємо їм щастя та успіхів!