Стипендіати Фонду Катерини Ковшевич

Благодійний Фонд Катерини Ковшевич (США) постійно надає фінансову підтримку студентам, які успішно навчаються, є активними прихильниками української державницької ідеї, активно пропагують українську мову, беруть участь у розбудові громадянського суспільства в Україні. Фонд ім. Катерини Ковшевич  заснувала доктор Христина Дурбак, яка є його  Президентом,  на честь своєї матері Катерини Ковшевич, яка була активною учасницею руху Опору проти радянського тоталітарного режиму в Україні у роки Другої Світової війни.
 Напередодні Нового 2011року у черговий раз Рада Фонду на чолі із її Президентом д-р Христиною Дурбак за поданням Ганни Капустян, доктора історичних наук,  професора, почесного громадянина Кременчуцького району, депутата Кременчуцької районної ради та погодженням із Миколою Притулою, доктором технічних наук, професором Львівського національного університету імені Івана Франка, головним представником Фонду Катерини Ковшевич в Україні, прийняла рішення про надання стипендії студентам Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Переважно, стипендіантами цього Фонду є  колишні випускники шкіл Кременчуцького району (с. Бондарі, Ялинці, Піщане).
Зліва направо стипендіанти Фонду Катерини Ковшевич: Вікторія Артеменко, Марина Рахліна, Олег Шадюк, Юлія Ващенко, проф. Ганна Капустян (представник Фонду в Центральній Україні), Ірина Криштальова, Михайло Самбур, Тетяна Оберюхтіна, Наталія Козло.