Науковець року Полтавщини

Серед шести претендентів із різних ВНЗ Полтавської області на звання “Студент року-науковець” перемогла наша студентка V курсу Тетяна Нечипоренко-Шабуніна. Вона навчається на факультеті природничих наук за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища”.

--Науковою діяльністю досить плідно я почала займатися 2009 року під керівництвом к.т. н., доцента кафедри екології Лілії Андріївни Бездєнєжних, -- розповіла нам Тетяна. -- У результаті нашої співпраці було написано наукову роботу “Дослідження процесу переробки кукурудзяних качанів в адсорбент для рафінації соняшникової олії”, яка в березні 2010 року на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт була визнана найкращою й посіла перше місце.

Роком раніше Тетяна також перемогла у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Екологія та охорона навколишнього середовища”. Тези її наукових доповідей опубліковано у матеріалах Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів “Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства” (9 - 10 квітня 2009 року); ХІІ Всеукраїнської наукової конференції “Екологічні проблеми регіонів України” (24-26 березня 2010 року); Всеукраїнської науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів “Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства” (21-22 квітня 2010 року).

Тож і не дивно, що саме Тетяну визнали найкращим науковцем Полтавщини. У міському Палаці культури “Листопад” міста Полтава їй урочисто вручили відповідний диплом, а від міського голови Полтави та лідера ГО "Наш дім - Полтава" Олександра Мамая -- мікрохвильову піч.