Вчена рада у дії

Стартував захист дисертацій

25 Cічня 2011 року на базі спеціалізованої вченої ради, яку очолює доктор технічних наук, професор Маслов Олександр Гаврилович, за спеціальністю 05.05.02 – “Машини для виробництва будівельних матеріалів і конструкцій” відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Успішно захистив дисертацію на тему “Диференціальний розчинонасос із вертикальним проточним плунжером” та отримав звання кандидата технічних наук Васильєв Олексій Сергійович - викладач Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка, науковий керівник -- доктор технічних наук, професор Онищенко Олександр Григорович (нині покійний колишній ректор Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка).

Тож зичимо Олексію Сергійовичу подальших успіхів!

Стуканова В.О.

аспірантка кафедри КМТО