Нагороди

Ще одна золота медаль

Чотирнадцята Міжнародна виставка навчальних закладів “Сучасна освіта в Україні – 2011” відбувалася 16 – 18 лютого у столичному Палаці дітей та юнацтва. Участь у ній взяли понад 500 організацій, серед яких – ВНЗ, заклади післядипломної освіти, науково-методичні центри, видавництва, виробники технічних засобів навчання та ін. Організаторами заходу виступають Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Київська торгово-промислова палата, виставкова фірма "КАРШЕ".

У традиційному конкурсі номінацій брав участь і наш університет. У номінації “Впровадження новітніх форм організації навчально-виховного процесу у ВНЗ” Кременчуцький університет імені Михайла Остроградського здобув золоту медаль, яка є третьою найвищою нагородою цього престижного освітянського форуму. У цілому університет долучився до участі у виставці 2005 року. Утім, у різних номінаціях уже став визнаним лідером сучасної вищої освіти, здобувши вагомі нагороди. Так, 2005 року – диплом за високі досягнення в педагогічній і науковій діяльності та вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти, 2006 року – бронзову медаль і диплом за вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти, 2007 та 2008 років – також бронзові медалі та дипломи за впровадження в освітню практику здобутків педагогічної науки. 2009 року – золоту медаль за високі досягнення в науковій і педагогічній діяльності у номінації “Інтеграція науки і освіти – необхідна умова підвищення якості підготовки фахівців у ВНЗ” здобув авторський колектив у складі провідних науковців ІЕЕКТ - професорів М.В. Загірняка, Д.Й.Родькіна та О.П.Чорного. 2010 року золоту медаль за високі досягнення в науковій і педагогічній діяльності у номінації “Упровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику” виборов авторський колектив у складі професорів М. В. Загірняка, О. П. Чорного та доцента А.П. Калінова.