Скористайся

Скористайся!

Приєднуйся до команди ISIC – отримуй море знижок!!!

“У студента ніколи немає грошей” - знайомі слова??? Саме для того, щоб розвінчати цей вислів, а точніше для того, щоб допомогти саме вам економити зароблену стипендію чи заробітню плату, студентський профком КНУ імені Михайла Остроградського 2008 року після проходження спеціального навчання в Києві розпочав реалізацію програми ISIC у Кременчуці.

Міжнародне посвідчення студента ISIC - єдине офіційно визнане у більше ніж 110 країнах світу посвідчення особи студента.

Навіщо потрібен ISIC?

Картка ISIC забезпечує рівні права з місцевими студентами. Також це дисконтна картка, яка надає знижки від 5 % до 95 % на розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків), при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах, при купівлі товарів у магазинах, при страхуванні та багато іншого. Чекайте незабаром море знижок і в Кременчуці – студентський профком КНУ вже працює над цим.

ISIC – це також картка доступу до безкоштовної цілодобової лінії екстреної допомоги +44 20 8762 8110. Доступ до міжнародної пільгової системи телекомунікацій. ISIConect - пільгові тарифи, знижки до 70 % на міжнародні телефонні розмови, безкоштовна електронна пошта, голосова пошта, електронний сейф.

Студентський профком КНУ імені Михайла Остроградського – єдина організація в Кременчуці, яка підписала договір з єдиною ліцензованою організацією ISIC в Україні та офіційно має право розповсюджувати посвідчення ISIC.

Власниками картки ISIC можуть стати учні від 12 років, студенти та аспіранти денної форми навчання вищих навчальних закладів.

У будь-який момент ви можете оформити міжнародні посвідчення студента ISIC в студентському профкомі (каб. 7116) за 5 хвилин.

За довідками можна звертатись:

Корпус № 7, каб. 7116;

E-mail: studkom@kdu.edu.ua

Група “В контакте”: http://vkontakte.ru/club242706

Ми завжди працюємо для вашого комфорту!!!