Наші ювіляри

У березні разом із першими промінчиками весняного сонця готується зустрічати ювілей наша вельмишановна колега Людмила Юріївна Швецова. На кафедрі іноземних мов вона працює з 1993 року, за цей час зарекомендувала себе досвідченим фахівцем, до котрого можна завжди звернутися за порадою чи допомогою. Поруч з нею досить затишно та спокійно, бо випромінює не тільки щиру посмішку, а й готовність по-дружньому підтримати, розрадити, заспокоїти. Недаремно не одне покоління студентів називає Людмилу Юріївну улюбленим викладачем, що є доволі високою похвалою й досягненням для педагога.

У середовищі колег вона завжди залишається лідером, здатним не тільки організувати чудові корпоративні свята, а й бути безпосереднім їх учасникам, бо має чудові артистичні задаткигарно співає, пише вірші.

У переддень славного ювілею ми зичимо Людмилі Юріївні міцного здоров’я, щастя, радості, творчого натхнення, життєдайної енергії й родинного затишку.

З глибокою повагою

колеги з кафедри іноземних мов