Новини культури

***

Силами творчої молоді нашого університету за підтримки профспілкового комітету та студентського профкому, 5 січня 2011 року для дітей співробітників було підготовлено новорічну інтермедію біля ялинки "Пуговка и её друзья" .

***

23 грудня 2010 року в актовій залі корпусу № 5 проходила півфінальна гра Ліги КВН КНУ імені Михайла Остроградського. За право виходу до фіналу змагалися команди: Час Пик (КНУ), Помада (КНУ), Без комплексов (Кременчук), Любите девушек (колегіум № 25), “Саморези (збірна Кременчука), Шопопало (Дніпродзержинськ), Баян (КУЕІТУ), Послезавтра (Дніпродзержинськ), Студенты +1 (КНУ). Гостями гри були учасники молодої команди На правах рекламы”.

Команди змагалися у двох конкурсах: фрістайл і фоторозминка.
Після результатів півфінала жури розподілило місця наступним чином
:
місце –Любите девушек”;

2 – “Послезавтра”;

3 – “Саморезы”;

4 – “Шопопало”;

5 – “Помада”;

6 -- “Час Пик”;

7 -- “Без комплексов”;

8 – “Студенты +1”;

9 -- “Баян”.

До фіналу пройшли перші п'ять команд.

***

Народний аматорський театр-студія “Лілея” готується до Міжнародного Дня театру, який святкується 30 березня. З цієї нагоди у міському Палаці культури відбудеться прем’єра вистави “Блакитні троянди”.

Варто нагадати,що студенський театр було створено у жовтні 2001 року. Першим доробком театралів був ліричний вечір до дня закоханих, на якому відбулося посвячення в актори. Згодом театром були зіграні такі вистави:

Лізістрата”, “Собака на сіні”, “Пока горит свеча”, “Фанатки”, “Професія місіс Уорен”, “Той, що відчиняє двері”, “Професійний гість”, “SMS”.