Знай наших

Знай наших!

Королева царства квітів

Конкурси краси вже давно підкорилися дівчатам нашого університету. Приємно те, що виборюючи найвищі титули на університетській сцені, вони тримають марку й у значно престижніших конкурсах. Зокрема, наша чарівна Королева Олена Коваль минулого року здобула титул першої віце-міс “Королева Полтавщини -2010” , у якому взяли участь 26 дівчат з усієї області. Конкурсантки у трьох конкурсах боролися за корону першої красуні та за червоний "Шевроле Авео", але на додачу отримали ще й 14 різноманітних титулів та подарунки від спонсорів -- набори косметики та білизни. Найбільше нагород отримала Олена Коваль, здобувши крім звання першої віце-міс, ще й перемогу у номінаціях Королева царства квітів”, “Міс Шарм та Міс глядацьких симпатій. Переможницею , як і варто було очікувати, визнали полтавку Альону Чернобиль, яка й стала володаркою "Шевроле Авео".

Вітаємо нашу Оленку з новим титулом і зичимо нових перемог.