Ж И Т Т Я Ф А К У Л Ь Т Е Т І В

Магія слова

Низка цікавих заходів пройшла на факультеті права та гуманітарних наук у березні – першому місяці весни, насиченому святами, що несуть у собі натхнення і духовність. Саме тому і виникла ідея вперше провести на факультеті конкурс творів-есе “Моя майбутня професія – юрист” аби наголосити на важливості професії юриста та визначити її місце у розбудові української держави.

Очолив конкурсну комісію Володимир Шевченко – член Союзу письменників України та Союзу журналістів України, автор численних книжок і публікацій. На конкурс було представлено понад 20 студентських творів. Найкращою визнано роботу Пегзи Катерини (гр. ПЗ-07-1). Друге місце розділили Ващенко Юлія (гр. ПЗ-09-2) та Лук’янченко Марина (гр. ПЗ-08-1); третє - Роздоба Дмитро (ПЗ-08-3 )та Ревенко Аліна (гр. ПЗ-08-2). Студенти – переможці нагороджені призами і книгами Володимира Шевченка.

Якщо конкурс творів-есе проводили на факультеті вперше, то конкурс ораторського мистецтва “Магія слова” уже втретє. Цього разу він розширився, оскільки в ньому взяли участь студенти І курсу економічного факультету. Серед 33 учасників багато студентів виступали з авторськими творами. Тому журі визначало переможців окремо за виконання авторських творів і творів класиків поезії та сучасних поетів. Отже, перше місце за виконання авторських творів посіла студентка економічного факультету Окунцева Яна (гр. ОА-10-1). Друге місце розділили між собою Солод Тетяна (гр. ПЗ-08-1) та студентка економічного факультету Матяш Наташа (гр.ЕП-10-2). Третє місце також розділили Мокра Ольга (гр.ПЗ-08-1) та Роткевич Ірина (гр. ПЗ-08-1).

Переможцем у виконанні творів класиків поезії та сучасних поетів стала студентка заочного відділення ФПГН Скиба Вікторія (гр. ПЗ-08-1з), друге місце розділили між собою Жукова Анастасія (гр. ПЗ-09-1) та студентка ФЕк Єгорова Яна (гр.ОА-10-1). Третє місце - Васяткін Микола (гр.ПЗ-08-3). Усі переможці нагороджені призами. Крім того, подяки від ФПГН отримали: Говоруха Галина (гр.ПЗ-08-2), Матюшенко Ярослава (гр.ПЗ-09-1), Помігуєв Ян (гр. ПЗ-10-2),Корнієнко Микола (гр. ПЗ-08-2), Шараєвська Альона (гр.ПЗ-08-1), а також студентки економічного факультету Ханас Тетяна (гр.ЕП-10-2),Мельничук Поліна (гр.ОА-10-1).

Проведення цих різних за своєю метою і спрямованістю конкурсів яскраво засвідчило важливість і необхідність як друкованого слова, так і усного мовлення, яке передає емоції та сприяє передачі найтонших відтінків думки і почуттів.

Ніна Ляпунова, к.ю.н.,

доцент кафедри кримінального та цивільного

права і процесу