Ерудити українознавства

19 квітня у фойє корпусу № 5 студентська рада ФПГН разом з кафедрою українознавства провела весняний кубок з брейн - рингу серед студентів.Такого роду змагання на факультеті проводяться вдруге. Цього року бажання позмагатися виявили 13 команд, як новачки, так і бувалі учасники. Зокрема, команда “Максимум” була неодноразовим призером брейн-рингу та “Що? Де? Коли?”, які проводяться в університеті.

Відбір розпочався з групового турніру. У жорсткій боротьбі в кожній групі, а їх було 4, виходило по 2 команди, які і змагалися за звання переможця.

У півфіналі за результатами попередніх турів сформувалися пари, які визначили між собою фіналістів. У грі між командами “Максимум” і “Юристконсульт” кращими були “Максимум”, а у парі “Феміда” і “Гальорка” перемогу отримали останні.

Фінал є фінал, він був затяжний для обох команд, але в боротьбі перемогу отримали хлопці з “Гальорки” у складі: Глєба Шаповала, Чишинського Станіслава, Боровського Дмитра, Юрасова Михайла.

У грі за 3-тє місце кращими стали представники команди “Феміда”. Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Студентська рада факультету висловлює щиру вдячність викладачу кафедри українознавства В.І. Саранчі, який допоміг організувати турнір і підготував цікаві і водночас нелегкі питання для команд.