Тиждень театру

У кінці березня в нашому місті відбувся Тиждень театру. На малій сцені міського Палацу культури виступали кращі театральні колективи міста та гості. Право розпочати показ вистав надали народному театру-студії “Лілея” нашого університету. Вистава Тенесі Уільямс “Blue Rouses” з Вікторією Леміжанською у головній ролі мала неабиякий успіх у глядачів.

Фінальним акордом Тижня став театральний “капусник”, що зібрав на одній сцені представників усіх місцевих театрів. “Лілея” показала уривок з улюбленого мільйонами глядачів кінофільму “Любов і голуби” та мініатюру з циганського репертуару.

Начальник міського управління культури В.А. Кондрашов вручив керівникові театру “Лілея” Олені Тімофєєвій грамоту і побажав творчих успіхів колективу. Директор МПК Сергій Ситник найкращих акторів відзначив започаткованою цього року нагородою “Кременчуцька Агрипина” - венеціанськими масками, створеними художниками МПК. Такі нагороди дісталися й нашим талановитим акторам – Вікторії Леміжанській та Юлії Дуканич.

А вже у квітні театрали університету представили глядачам прем’єрний показ вистави “Як важливо бути серйозним” за однойменною п’єсою Оскара Уальда