Запрошення від “Thompson Reuters”

Згідно з найбільш авторитетним рейтингом України наш університет посідає 58-му позицію серед 200 найкращих ВНЗ. І допоки жодний з ВНЗ України не входить до 500 найкращих світу, наш університет у числі п’яти провідних з Києва та Харкова отримав запрошення від агентства “Thompson Reuters” щодо участі у всесвітньо відомому рейтингу. Це означає, що у світі ВНЗ оцінюють не тільки за заслугами минулого, а й враховують нинішню динаміку розвитку. Нагадаємо, що перелік ВНЗ зі світовою репутацією журнал складає за результатами опитувань більше ніж 13 тисяч учених та за 13 критеріями, серед яких і рівень освіти, обсяг наукових досліджень, цитованість у наукових журналах, інноваційність і запровадження розробок у промисловість, рівень обміну студентами. Наш університет має вагомі напрацювання у цих напрямах, і це варто цінувати.

Поповнення в редколегії

Професор кафедри екології, координатор міжнародних проектів В.В. Підліснюк взяла участь в ХІ th- Інтернаціональній конференції, яка відбулася у польському місті Ополі 11-12 квітня. Під час міжнародного форуму науковців вона вручила диплом члена редколегії наукового журналу КНУ імені Михайла Остроградського деканові факультету економіки Опольського університету професору Янушу Слодзіку .

Благодійна підтримка

Нещодавно в офісі Всеукраїнського благодійного фонду “Джерело Дніпра”, відбулася приємна подія. Почесний президент Фонду, депутат обласної ради Володимир Матицин вручив сертифікати про закінчення підготовчих курсів нашого університету шести майбутнім випускникам різних шкіл міста. Ці юнаки та дівчата із жовтня 2010 року навчалися на курсах завдяки програмі фінансової допомоги учням для підготовки до вступу до ВНЗ. Основним завданням цієї програми є отримання рівного доступу молоді до вищої освіти, незалежно від соціального стану. Бажаючих навчатися відбирали на конкурсній основі. При цьому враховували характеристики зі шкіл, мотивацію до навчання, і активну громадську та життєву позицію. Випускники підготовчих курсів уже визначилися з вибором професії. Тож, можливо, поповнять ряди наших студентів.