Інформує студентська профспілка

“Що? Де? Коли?”

Студентський профком організував інтелектуальну гру “Що? Де? Коли?”, яка відбулась 4 квітня у фойє корпусу№ 5. Для проведення гри був запрошений голова кременчуцького клубу “Ерудит” С.М. Перехрест. У турнірі взяли участь представники усіх факультетів, навіть по декілька команд. Кожний з двох турів складався з 12 питань, які торкалися різних сфер життя. Перше місце посіла команда “ФУприки” факультету управління, друге місце - команда “Огонёк” факультету природничих наук і третє - “Команда” збірна команда КНУ. Усі 13 команд отримали солодкі подарунки. Після гри команди ділилися своїми враженнями і гарним настроєм.

Тренінг

Що таке лідерство?

Багато років ми визначали лідерство як процес впливу на людей для досягнення будь-якої мети. Сучасне поняття лідерства ширше. Це здатність за допомогою власної індивідуальності розвивати індивідуальність інших людей. Тож для того, щоб розвивати у наших активістів лідерські якості ми запросили відомого тренера Полтави, голову МГО молодіжного парламенту Полтавщини Олександра Сазонова.

За допомогою логічних ігор, цікавих розповідей та інформаційних блоків студенти навчилися активізувати свої можливості; розкривати лідерський потенціал; визначати власний життєвий простір; опановувати технології самопізнання, самооцінки, самоорганізації, самовиховання. Навчилися самостійно приймати рішення, нести відповідальність за результати своєї діяльності, як позбавитися від невпевненості, страхів, сумнівів, комплексів, звички концентрації на негативі, не боятися майбутнього.

На тренінгу були присутні 33 активісти з усіх факультетів університету. Усі вони отримали незабутні враження та чудові емоції.

Юлія Лєксікова,

заступник голови студентського профкому