Відкритий Кубок випускників

16 березня 2011 року уперше у Кременчуці проведено відкритий Кубок випускників – 2011 зі спортивних естафет серед загальноосвітніх шкіл Автозаводського району Кременчука. Організаторами заходу, який відбувся на базі спорткомплексу “Політехнік” виступили Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та Автозаводська районна рада. Учасників змагань привітали ректор університету професор М.В. Загірняк, начальник управління освіти Г.Ф. Москалик і інші почесні гості. Звертаючись до учасників змагань Михайло Васильович Загірняк зазначив, що спортивний комплекс КНУ є єдиним у місті, де колишні школярі, вступивши на навчання до університету, матимуть можливість продовжити заняття улюбленими видами спорту. Про це свідчать і виступи студентів на різних змаганнях, як Всеукраїнських, так і міжнародних і світових. У їх числі легкоатлетка Ганна Мельниченко, яка виступала в складі олімпійської збірної у Китаї, Кирило Бездєнежних – чемпіон України з легкої атлетики, Влад Григоренко – чемпіон Європи з кульової стрільби та багато інших. Тож кожний із абітурієнтів може вписати й свій рядок у спортивну славу університету.

У змаганнях брали участь випускники 11 класів із 15 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Кожну школу представляли по 10 осіб: (5 юнаків і 5 дівчат. Змагання проводили з комплексним заліком за трьома групами, які розподілялись згідно загальної численності учнів. Упродовж двох годин переповнений спортивний зал манежу кипів бурхливими емоціями, адже трибуни були вщент заповнені вболівальниками. Зі свого боку кращі спортсмени-студенти підготували для глядачів показові виступи. Так свій хист продемонстрували боксери, важкоатлети та один із бодібілдерів. Досить активно підтримували учасників змагань і групи підтримки з числа студентів, які також підготували показові виступи.

Команди-переможці змагань у кожній групі нагороджені кубками та грамотами, а всі учасники - солодощами від Студентського профкому університету.

.