Тиждень охорони праці

21-28 квітня за наказом ректора університету було проведено Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності, приурочений до Всесвітнього дня охорони праці, який проходив під девізом Система управління охороною праці: до постійного вдосконалення. У його рамках проведено комплексні обстеження та цільові перевірки стану охорони праці та безпеки життєдіяльності в підрозділах університету та коледжу; з керівниками структурних підрозділів проведено круглий стіл на тему Сучасний підхід до питань охорони праці у ВНЗ”; за участю студентів і викладачів кафедри безпеки життєдіяльності проведено круглий стіл на тему Проблеми охорони праці в Україні та їх розв’язання на місцевому рівні”; конкурс на кращу студентську роботу серед факультетів університету ІІІ-ІV курсів на тему Безпечна праця – моє щасливе майбутнє”. Переможцями стали студенти - Кенідря Л. та Святий В. гр. ІМс-10-2 ; Крикунов В. та Синявіна Н., гр. ІМ-10-2 Скічко К., гр. МК-09-1. Організаційними питаннями конкурсу займалися асистент Сахно А.В. та викладач-стажист Замикула Ю.О.

П’ятого травня поточного року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся брейн-ринг серед студентських команд ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, приуроченого до Всесвітнього Дня охорони праці. Його учасниками стали студенти 6 ВНЗ Полтавщини.

До складу команди нашого університету ввійшли шість студентів ФПГН, ФЕКІ та ФЕк. А саме: Кобзар В. (ДЗ-09-1), Процик К. (ДЗ-09-1), Клопот С. ( І-08-1), Запорожець І. (І-08-1), Петченко М. (ОА-08-1) та Савченко О. (ОА-08-1). У напруженій боротьбі наші студенти посіли друге місце й були нагороджені грамотою територіального управління Держгірпромнагляду по Полтавській області та подякою Ради ректорів ВНЗ Полтавського регіону.