Звіт про роботу

Під час проведення чергового березневого засідання вченої ради університету відбулося слухання питання “Про діяльність органів студентського самоврядування”. З доповідями виступили голова студентської ради університету Неля Нікітенко та голова студентського профкому Олена Суворова.

Як відомо, студентське самоврядування в університеті представлене студентськими радами та профспілковими бюро, які функціонують на рівні факультетів і університету. Студентські ради також є у гуртожитках. У складі студентської ради університету діють такі сектори: інформаційний, культурно-масової роботи, спортивно-масової роботи та координаційний. У своїй доповіді Неля Нікітенко докладно зупинилася на роботі кожного з них. За сприяння студентських рад факультетів сформований новий студентський загін охорони громадського порядку, з яким студентська рада співпрацює під час проведення розважальних заходів. Розповідаючи про позитивний досвід роботи студради, доповідачка акцентувала увагу й на тому, що ще є багато резервів. Студентський актив залишається малочисельним, у ньому не представлені всі напрями і спеціальності.

Голова студентського профспілкового комітету Олена Суворова наголосила, що діяльність цієї структури має декілька напрямів, найголовнішим серед яких є соціальний захист студентів університету. У доповіді прозвучала докладна інформація про культурно-масові та спортивні заходи, тренінги, акції, конкурси, проведені профспілкою студентів; роботу центрів працевлаштування та статистики тощо. Разом з тим головним недоліком у роботі студентської профспілки, на переконання Олени Суворової, є недостатня робота із залучення нових її членів. Задля цього необхідно проводити роз’яснювальну роботу серед першокурсників, щоб вони активніше залучалися до роботи в органах студентського самоврядування. Користуючись нагодою, вона звернулася до деканів та завідувачів кафедр, а через них і до кураторів, щодо допомоги у мотивації профспілкового членства та лояльного ставлення до студентів-активістів з боку викладачів.

Таку пропозицію підтримали всі члени вченої ради, проголосувавши за внесення цього пункту до загального рішення щодо діяльності органів студентського самоврядування.

.