Посвята у першокурсники

1 вересня 2011 року став незабутнім днем для 745 молодих людей, адже цього дня відбулася традиційна урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти нашого університету - найбільшого вищого навчального закладу міста. З привітальним словом до першокурсників, їх батьків, гостей, професорсько-викладацького складу університету звернувся в.о. ректора, професор, кандидат технічних наук А.В. Луговой , який запевнив студентів у тому, що вони не помилилися з вибором, надавши перевагу сучасному вишу європейського зразка.

Звучали теплі слова привітань та побажань успішного початку студентського життя від високоповажних гостей – першого заступника голови Полтавської обласної ради В.В. Онищенка, заступника міського голови Кременчука В.В. Калашника, заступника голови Автозаводської районної радиО.І. Климовських, голови студентського профкомуО.І. Суворової.

Новопосвяченим студентам вручили головні атрибути: студентський квиток, залікову книжку та символічний “ключ до знань”. Урочистості продовжилися виступами колективів художньої самодіяльності та запрошеного на святкування гурту “Квінтесенція”.

Зичимо першому курсу сміливості, терпіння та удачі у навчанні та студентському житті!