Практика у Німеччині

Упродовж чотирьох років Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського плідно співпрацює з Технічним університетом Брауншвейга (Німеччина), зокрема з Інститутом динаміки і коливань, який очолює професор Георг-Петер Остермаєр. Цього року студенти нашого університету проходили практику в цьому Інституті за програмою “Studienpraktika” німецької служби академічних обмінів DAAD за сприяння Міністерства закордонних справ Німеччини.

Варто загадати, що перша поїздка наших студентів за цією програмою відбулася 2009 року. Усі учасники програми отримали безцінний досвід для продовження своєї наукової діяльності й зберегли незабутні спогади про цю подорож. Цього літа 15 наших студентів і аспірантів також мали можливість відвідати Німеччину та пройти стажування в Інституті динаміки і коливань Технічного університету Брауншвейга. У період із 26 червня до 9 липня 2011 року, група студентів та аспірантів ІЕЕСУ, а також ФЕКІ, ФММ, ФТЗТ, на чолі із керівником групи, начальником відділу міжнародних зв`язків А.Г. Маркевичем пройшли практику на базі Технічного Університету м. Брауншвейг (Німеччина).

Відділ міжнародних зв’язків і надалі докладатиме максимум зусиль для того, щоб студенти та викладачі нашого університету мали змогу підвищувати свою кваліфікацію та набувати нового досвіду під час навчання та стажування за кордоном.

Відділ міжнародних зв’язків