Нові вершини перемог

У серпні поточного року в Санкт-Петербурзі відбувся V чемпіонат світу з городкового спорту. У ньому взяли участь більше ста спортсменів із 14 країн світу. У складі збірної команди України були і наші чарівні кандидатки в майстри спорту - студентки факультету ЕКІ Кочергіна Світлана та Захарова Альона, які і стали переможцями цих змагань. Світлана Кочергіна, крім перемоги в командній першості, посіла третє місце в турнірі класичними битами. Тренує спортсменок на базі СК “Політехнік” заслужений тренер України, доцент кафедри фізичного виховання Севрюк Микола Петрович.

Успішно виступали у 2010/11 навчальному році і інші наші спортсмени на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Це кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, випускниця факультету ЕКІ – Синенко Наталія, яка стала на ІІ спортивних іграх України серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а. срібним призером у штовханні ядра. Тренує спортсменку доцент кафедри фізичного виховання Т.І. Кудряшова. Високі спортивні досягнення у студентів ФТЗТ: кандидат у майстри спорту з велоспорту Ряпосов Богдан став чемпіоном Міжнародної гонки; багаторазовий призер чемпіонату України та кандидат у майстри спорту зі скелелазіння Побережець Юрій - чемпіоном України. Богодист Сергій – майстер спорту з важкої атлетики, студент факультету ЕКІ став срібним призером Міжнародного турніру пам’яті Я. Куцими ( тренер - доцент кафедри фізичної культури Лисенко В.М.

Також наші боксери, майстри спорту Ромащенко Ігор (ІЕЕСУ) та Гринченко Дмитро неодноразово ставали призерами Міжнародних турнірів. Випускник ФТЗТ, майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби Григоренко Владислав посів десяте місце на літній Всесвітній Універсіаді в Китаї. Студентка ФПН, кандидат в майстри спорту з армреслінгу Міхно Аліна була учасницею чемпіонату світу і здобула п’яте місце. Багато наших студентів-спортсменів захищали честь університету на різноманітних змаганнях, де виборювали перші та призові місця.