Наші таланти

Дипломанти “Студентської весни”

Головне управління освіти і науки, управління культури та відділ у справах сімї та молоді Полтавської обласної держадміністрації нагородив дипломами та оголосили подяку великій групі студентів і працівників нашого університету за творчі здобутки та виконавську майстерність в обласному міжвузівському мистецькому фестивалі-конкурсі “Студентська весна - 2011”.

У їх числі Дипломами І ступеня нагороджено: студіо-гурт “Квінтесенція”; солістку народного колективу “Домінанта” Ірину Зайцеву;вокальне тріо “Домінанти”; Андрія Ткаченка та Володимира Василенка (ФММ); Марію Голобородько та Олену Баранову(гімнастичний дует ФПГН);; Артура Касаткіна та хореографічний гурт ФЕКІ; хореографічний гурт ФЕк; Наталію Колодяжну (виконавицю власних віршів,
ІЕЕСУ); Марину Беззубченкову та Наталю Редько (ФММ); хореографічний дует Юлію Пахомову та Дениса Кураєва (ФПГН, ФТЗТ); студентський театр естрадних мініатюр (ФММ); Олену Василенко (ФУпр); Валентину Столярець (ФПГН);хореографічні гурти (ФММ, ФЕКІ, ІЕЕСУ); Єгора Носуленка (ФПН).

Дипломами ІІ ступеня нагороджено:Юрія Разно та Віталія Ткаченка (ФЕКІ); Колектив “На межі поміж”.

Подяку винесено начальнику відділу культурно-масової роботи Н.Г. Дольніковій; режисеру концертних програм О.Б. Тімофеєвій; ведучому концертних програм, студенту ФПН Тарасу Засядьку; Дмитру Ковалю – автору слів пісні “Справжнє життя”; оператору медіа-обладнання, студенту ФММ Дмитру Кисілю; студентці ФЕк Юлії Авраменко; ведучій концертних програм, студентці ФПГН Анастасії Жуковій; автору вишивок, студентці ФЕк Ользі Малик; звукорежисеру концертних програм Олександру Костенку.

Вітаємо усіх нагороджених із високим визнанням таланту й творчих доробок. Зичимо нових успіхів і досягнень на теренах самодіяльної творчості.