Школа молодого депутата

Улітку в Полтаві функціонувала “Школа молодого депутата”, учасниками якої стали студенти полтавських вишів та активісти нашого університету на чолі з головою студентської профспілки Оленою Суворовою. Цьогорічний захід приурочили до 20-ї річниці незалежності України та 15-ї річниці Конституції. На базі навчально-оздоровчого комплексу “Ворскла” Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проводили змагання між депутатами обласної ради та збірними командами студентів з вишів області. Кожний бажаючий мав змогу особисто поспілкуватися з депутатами обласної ради, щоб зрозуміти, якими рисами має володіти лідер.

У залік змагань зараховували результати брейн-рингу на тему Конституції та молодіжної політики України, змагань з футболу, волейболу та настільного тенісу. Найсильнішими у брейн-рингу, у якому брали участь представники шести команд, а членами журі були все ті ж депутати, стали студенти нашого університету. У міні-чемпіонаті з футболу з чотирма набраними очками перемогли депутати, яким трохи допомогли судді. У тенісі депутат облради, ректор ПНТУ Володимир Онищенко здолав представника студентства в трьох партіях 3:0.

По завершенні всіх змагань на учасників чекало нагородження Почесними грамотами, кубками та призами і за давньою традицією - польова каша.