Євроклуб інформує

Євроклуб інформує

Головний приз Євротабору

 У рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році” найактивніші євроклубівці взяли участь у підсумковому літньому таборі, який проходив 18-21 серпня 2011 року в с. Ходжа Сала Бахчисарайського району АР Крим. Табір став завершальною подією в рамках проекту, який реалізовує Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій” за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Євротабір відкрив Золтан Салаї, керівник відділу політики, преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, разом з яким євроклубівці обговорили питання участі молоді в реалізації європейського вибору України, а також практичні результати проведених ними регіональних тренінгів, присвячених Європейському року волонтерства.

Під час табору координатор проекту Сергій Штукарін і представник Делегації ЄС в Україні Ольга Максименко оголосили переможців конкурсу найактивніших блогерів-євроклубівців. Перше місце та головну нагороду – ноутбук – виборола активістка Євроклубу КрНУ імені Михайла Остроградського Юлія Кучевська. Журі відзначило журналістську майстерність, аналітичний стиль матеріалів, особисту думку та активність Юлі на блозі Євроклубів України http://ukraineuroclubs.blogspot.com/“Кроками світових геніїв”

Громадське об’єднання “Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” спільно з Європейським клубом Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського розпочинає реалізацію культурно-освітнього проекту “Кроками світових геніїв” – унікальний туристичний маршрут Кременчуком”, що триватиме впродовж вересня – травня 2011/12 рр. Проект реалізовується в рамках Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. До участі у проекті запрошуються представники творчої інтелігенції, краєзнавці та всі мешканці міста, небайдужі до створення європейського іміджу Кременчука.

Мета проекту: сприяти формуванню іміджу Кременчука як міста європейських коренів, через залучення громадськості до ознайомлення з культурною та історичною спадщиною, пов’язаною з життям та діяльністю особистостей, відомих в Україні та Європі, шляхом розробки нового унікального туристичного маршруту у вигляді настільної гри “Кроками світових геніїв” та туристичного буклету.

У рамках проекту передбачається вивчення громадської думки кременчужан про імідж міста, організацію і проведення загальноміської дискусії, проведення серії майстер-класів, міжвікова співпраця, розробка туристичного маршруту Кременчуком у вигляді настільної гри “Кроками світових геніїв” та туристичного буклету, проведення на одному з майданів Кременчука вуличного квесту, організація і проведення реальної екскурсії розробленим туристичним маршрутом для представників ЗМІ, мережі ЦЄІ і мережі європейських клубів.

Якщо ви цікавитеся історією та культурним минулим міста, маєте цінну інформацію (і хочете нею поділитися з іншими), прагнете відродити культурні традиції сьогодення, умієте працювати з Microsoft Power Рoint, Corel Draw, Adobe Photoshop (і можете навчити працювати інших), просто вмієте жартувати, запрошуємо до співпраці!

Інформацію про перебіг проекту “Кроками світових геніїв” – унікальний туристичний маршрут Кременчуком” буде розміщено на http://eu-klub.ucoz.ua/ та http://tiomkin.info

Подробиці, питання та пропозиції за телефоном: +380501449467 Альона Глазкова

e-mail: olenkoglazkova@gmail.com