Рейтинг визнання

Почесні звання та нагороди

З нагоди 210-річчя з дня народження видатного українського математика Михайла Остроградського відбулося урочисте засідання Вченої ради університету, на якому було присвоєно званняПочесний професор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського”: Загірняку Михайлові Васильовичучлену-кореспонденту Національної Академії педагогічних наук України, доктору технічних наук, професорові, ректору університету – за особистий внесок у становлення та розбудову університету, відкриття нових спеціальностей, підвищення рейтингу та престижу, створення авторитету на міжнародному рівні; Родькіну Дмитрові Йосиповичу доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри “Системи автоматичного управління та електропривод” за особистий внесок у створення і розвиток наукової школи, підготовку висококваліфікованих кадрів, самовіддану працю на педагогічній та науковій ниві.

За багаторічну плідну працю, значний внесок у підготовку фахівців, розбудову університету вручені нагрудні знаки:Петро Могила” – Щетиніну Вікторові Терентійовичу, к.т.н., доц. кафедри процесів і обладнання механічної та фізико-технічної обробки;Відмінник освіти України” – Касич Аллі Олександрівні, д.е.н., проф., деканові факультету економіки; Маслак Ользі Іванівні, д.е.н., доц. кафедри економіки; Саленку Олександрові Федоровичу, д.т.н., проф., зав. кафедри процесів і обладнання механічної та фізико-технічної обробки.

Вченою радою університету рекомендовані на присвоєння вченого звання професора з подальшим затвердженням Атестаційною колегією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України: професор кафедри соціально-політічних наук – Поясок Тамара Борисівнад.пед.н., зав. кафедри соціально-політичних наук; професор кафедри інформаційно-управляючих систем – Петренко Василь Радіславович – д.т.н., доц. кафедри інформаційно-управляючих систем.

Професорсько-викладацький склад нашого університету поповнився викладачами, які отримали вчені звання професорів і доцентів за рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Атестат професора кафедри економіки отримала декан факультету економіки Касич А.О. Атестати доцентів вручені: Перекресту А.Л. – кафедра “Системи автоматичного управління та електропривод”; Білоус Р.М. – кафедра соціально-політичних наук; Буряку Є.В. – кафедра менеджменту; Пирог І.І. –кафедра перекладу.

На засіданні вченої ради університету вручено дипломи кандидата технічних наук -Долударевій Я.С., кандидата економічних наук - Квятковській Л.А., кандидата біологічних наук - Антоновій О.І.