Школа юного психолога

Понад 50 слухачів подали заявку на участь у Школі юного психолога” Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Це перший проект в університеті, який має на меті популяризувати психологічну науку серед молоді міста та згуртувати професіоналів навколо кафедри соціально-політичних наук.

10 жовтня 2011 року кафедра СПН разом з партнерами розпочала заняття Школи юного психолога (ШЮП), у рамках якої передбачається проведення спеціальних занять з практичної психології. Вони відбуватимуться один раз на місяць кожної другої суботи. ШЮП орієнтована на учнів 10 та 11 класів, які цікавляться психологією, спілкуванням, готові додатково навчатися. Усі заняття безкоштовно проводять викладачі КрНУ та практикуючі психологи міста. Організатори забезпечують учасникам проведення якісних занять з основ психології, надають можливість практикуватися у розв’язанні конфліктів та особистісних проблем.

Тематика занять максимально актуальна для молоді: кохання, щастя, особистісне зростання, емоційна сфера, основи психотерапії та ін.

Основними завданнями школи організатори бачать: створення простору для спілкування молоді, яка цікавиться психологією; допомога учасникам у подоланні власних комплексів і проблем; надання знань і навичок щодо використання психологічних технік у повсякденному житті; з’ясування потреби та формування суспільного запиту на професію психолога у Кременчуці

Поясок Т.Б., завідувач кафедри СПН, професор.