«Королева університету – 2011»

“Королева університету – 2011”

Фінальне шоу “Олімпійський дух сучасності”

Четвертого листопада у великій залі міського Палацу культури відбувся фінал щорічного найпопулярнішого в Кременчуці молодіжного проекту “Королева КрНУ – 2011”. Усьоме він зібрав велику аудиторію палких шанувальників дівочої краси та чарівності. Яскраве й насичене змістом шоу мало тематичну назву “Олімпійський дух сучасності”. У його підготовці було задіяно найбільшу з моменту започаткування групу фахівців, студентів, спортсменів, аматорів художньої самодіяльності, що сягнула ста осіб.

Конкурсне журі очолив ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського професор Михайло Загірняк. Також до складу поважного журі увійшли: начальник міського управління освіти Геннадій Москалик; директор радіо “Європа плюс Кременчук” Алла Наумчик; директор модельної агенції “Комільфо”, засновник конкурсу “Міс Полтавщини” Анастасія Шаповал; майстер спорту з художньої гімнастики, викладач кафедри фізвиховання Тетяна Ригас;начальник відділу ВКФ “Суворов” Сергій Погорєлов; директор весільної агенції Христина Смирнова.

Серед почесних гостей шоу були: заступники міського голови Віктор Калашник і Віталій Малецький; директори ЗОСШ № 17 і № 10Валентина Марченко та Наталія Мамон; головний редактор газети “Телеграф” Сергій Кулясов; директор Британської компанії “DELCAM” Хью Хамфріс із дружиною; відомі й заслужені спортсмени й переможці змагань, чемпіонатів різного рівня.

Дванадцять учасниць, котрі після відбіркового туру увійшли до числа фіналісток, упродовж трьох годин були головними героїнями видовищного дійства, яке розгорталося на сцені. Дев’ять студенток із різних факультетів університету та три школярки демонстрували свої таланти, гармонію фізичної досконалості й інтелекту в чотирьох конкурсах. Перший із них мав назву “Віршована візитка” . Дівчата досить натхненно розповідали про себе, не забуваючи при цьому Богів Олімпу, які, власне, й наділили їх усіма щедротами краси, сили, мудрості та красномовства. Найбільш вдалою поетесою, на думку журі, була Анна Щербакова - учениця 11-Б класу ЗОСШ № 10.

Другий конкурс “Досконалість і грація” передбачав жіночий черлідинг. Це так звані групи підтримки спортсменів, які виходять на змагальні майданчики під час перерви. Одягнувшись у вбрання українських національних кольорів, вони продемонстрували чудову підтримку усім спортсменам нашої країни. Титул найбільш досконалої від журі дістався Анжеліці Кіяновій - учениці 9- В класу ЗОСШ № 17. Кожну з учасниць галасливими кричалками із залу підтримали їхні палкі вболівальники.

У третьому творчому конкурсі “Фантазія та талант” найпереконливішою була студентка V курсу, ФТЗТ Альона Марченко. Всього за декілька хвилин у техніці швидкого малювання за допомогою гуаші чотирьох кольорів вона створила на сцені вдивовиж красиву картину з маками. Інші учасниці демонстрували цілком довершені номери художньої творчості вокального та хореографічного спрямування.

Завершальний четвертий конкурс “Стильна штучка” мав на меті демонстрацію учасницями власного відчуття моди та стилю. Усі вони попрямували до спортивного клубу, де головними гостями стали досить добре натреновані хлопці команди з показових виступів екстремальних бойових мистецтв. Разом вони й показали глядачам якою цікавою може бути молодіжна вечірка. Симпатії журі дісталися Ксенії Мазанько – студентці І курсу ФЕКІ.

Усі дівчата були настільки щирими й привабливими, що інтрига щодо корони королеви зберігалася упродовж усього вечора. За рішенням журі вона дісталася Вікторії Смірновій - студентці ІV курсу ФПН. Титул першої віце-королеви виборола Юлія Середа - студентка І курсу факультету управління; другої – Марина Беззубченкова - студентка ІV курсуФММ. Корону принцеси здобула Катерина Нікітіна – учениця 10 –Б класу ЗОСШ № 10.

Крім цього усі учасниці отримали найрізноманітніші подарунки від чисельних спонсорів заходу. Серед них: мережа магазинів “Квітка колібрі”, компанія “Тиан Де”, піццерія “Челентано”, європейська кондитерська “Адажіо”, кінопалац “Кременчук”, студія танцю й фітнесу “Дегаже”, студія східного танцю “Хайят”, студії танцю “Реверанс”, “Галла Денс”, магазин “Все для танцю”, фітнес-клуб “Спартак” та інші.

Святковий настрій глядачам дарували кращі колективи художньої самодіяльності університету та закладів культури міста.