День факультету

Свято управлінців

Студенти та викладачі факультету управління відсвяткували 14-ту річницю з дня його заснування. З цієї нагоди у актовій залі корпусу № 5 відбувся святковий концерт, влаштований студентським активом під керівництвом голови студентської ради Анастасії Осташко. Зараз на трьох кафедрах факультету здобувають вищу освіту більше ніж 800 студентів. Переважна більшість із них добре навчається й має вагомі здобутки на предметних олімпіадах і конкурсах різного рівня, що є предметом особливої гордості для викладачів. З 2009 року усі святкові події факультет розпочинає з власного гімну, написаного студентами.

На свято завітав ректор університету професор М.В. Загірняк, який щиро привітав учасників заходу й вручив відзнаки кращим викладачам. Декан факультету А.Б. Почтовюк у свою чергу вручив почесні грамоти кращим студентам - молодим науковцям, активістам студентського самоврядування, талановитим учасникам художньої самодіяльності.

Своєрідний сюрприз підготувала професор В.В. Підліснюк, яка одночасно є професором Університету Матея Бела. З цим ВНЗ факультет управління поєднує тісна співпраця на основі підписаного договору. Тож Валентина Вікторівна привезла відеовітання від зарубіжних колег.

Святкову атмосферу створювали як ведучі Єгор Шкуратов та Катерина Пряхіна, так і гості, які прийшли привітати факультет. Серед них: випускник 2008 року Олександр Линтвар, творчий колектив “На межі поміж”, колектив естрадно-спортивного танцю хіп-хоп під керівництвом Ірини Серженко. Шквал аплодисментів отримала гість концерту переможниця міжнародного конкурсу в Болгарії Оксана Віяс. Свої таланти демонстрували й нинішні студенти.