Довідка-подання

Особистості

Викладач, науковець, керівник

Дев’ятого листопада виповнилося 75 років Віталію Михайловичу Коміру почесному професорові університету, визнаному науковцеві, доктору технічних наук, професорові кафедри “Технічна механіка”. У нашому університеті Віталій Михайлович працює з 1973 року. Його загальний стаж роботи 51 рік, із них 38 років – науково-педагогічного

Кафедра технічної механіки завдячує своїм існуванням В.М. Коміру. Ми пишаємося тим, що маємо можливість працювати, переймати знання і досвід у такої славетної людини. За довгі роки співпраці Віталій Михайлович став для нас не тільки науковим керівником, але й мудрим наставником. Своїм прикладом він вчить нас бути чесними і гідними людьми.

Вітаючи Віталія Михайловича з ювілеєм, колектив кафедри “Технічна механіка” та ректорат університету зичить йому міцного здоров'я й нових творчих успіхів на науковій та освітянській нивах.