«Сучасні заклади освіти»

Міжнародна  виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм науковим і фаховим рівнем отримала суспільне визнання і є найбільш широкомасштабною та рейтинговою освітянською виставкою.  Першого дня весни у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»  вона відбулася вже втретє.

Її організаторами  виступають Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Виставка зацікавила як широку громадськість, працівників освіти, науковців, так і учнів 9-х і 11-х класів, студентів та їх батьків, адже  презентувала досягнення національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів, досвід інноваційної модернізації всіх ланок освіти, міжнародної співпраці закладів освіти, роботи навчальних закладів із соціальними партнерами та міжнародної інтеграції  тощо. На ній було представлено 765 провідних навчальних закладів різних рівнів і форм власності, навчально-методичних центрів, наукових установ, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також узяли участь представники  Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США.

У рамках виставки  відбулася ціла низка різноманітних заходів. На одному із семінарів,  організованому  нашим університетом за тематикою «Інформаційно-комунікаційні технології у підготовці фахівців технічних спеціальностей», доповідав директор Інституту електромеханіки, енергозбереження та систем управління КрНУ  професор О. П. Чорний.

За результатами найпрестижнішого рейтингового конкурсу Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського виборов гран-Ппрі «Лідер наукової діяльності», крім того, університет нагороджено Почесним дипломом «За активну роботу з модернізації системи освіти» та трьома особистими дипломами.