Знай наших!

Перемога в обласному конкурсі

За підсумками щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою,  наукова  робота студентів нашого університету здобула третю премію. Зокрема, Роман Жушман та Юлія Задорожна  подали на конкурс свій доробок з теми  «Ефективна система органів місцевого самоврядування як шлях побудови громадянського суспільства». Також  Грамотою  обласної ради відзначено  роботу Лілії Крупин «Козацькі традиції - безцінний досвід для місцевого самоврядування та формування активної громадянської позиції сучасної молоді».

Вручення нагород відбулося  у Полтаві під час проведення пленарного засідання восьмої сесії обласної ради.

Здобутки молодих науковців

Наприкінці минулого року проходив другий етап конкурсу науково-дослідних робіт студентів, аспірантів та молодих учених за декількома міждисциплінарними напрямами «Еврика - 2011». Конкурс проводився Міністерством освіти і науки Російської Федерації на базі Федеральної державної бюджетної освітньої установи вищої професійної освіти «Південноросійський державний технічний університет (Новочеркаський політехнічний інститут)». У першому етапі конкурсу брали  участь 3015 робіт зі  160 ВНЗ 54 регіонів Росії всіх Федеральних округів.

З напряму «Соціально-економічні аспекти науки і техніки» брало участь 178 наукових робіт, і лише 26 було обрано до другого  туру. Відібрана була  і робота аспірантки кафедри менеджменту Пряхіної Катерини на тему: «Менеджмент торгівлі квотами парникових газів українських промислових підприємств: проблеми та перспективи», науковий керівник Почтовюк А. Б.  Захист наукових робіт проходив у Південноросійському державному технічному університеті м. Новочеркаськ, Росія. За підсумком Пряхіна Катерина стала лауреатом ІІ ступеня (2-ге місце) серед учасників конкурсу.

І. О. Солошич, керівник науковою діяльністю

молодих учених,  к.пед.н., доц.