«Молодь проти корупції»

Нещодавно в Києві за підтримки Державної служби молоді та спорту при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Молодь проти корупції», куди були запрошені студенти спеціальності «Правознавство» факультету права і гуманітарних наук нашого університету.

У роботі молодіжного форуму взяли участь представники Служби безпеки України, прокуратури, судової влади, інших правоохоронних органів.

Учасники форуму дружніми оплесками прийняли привітання від  Кабінету Міністрів України. Свої привітання  також надіслали  представники молодіжних організацій Сполучених Штатів Америки.

Цікаву змістовну доповідь представила й студентка ІІІ курсу факультету права і гуманітарних наук   нашого університету Катерина Тараскіна.

Студенти-учасники форуму вдячні деканату та співробітникам факультету за сприяння в організації поїздки до Києва і висловлюють бажання й надалі співпрацювати у рамках програми залучення молодих громадян до утвердження законності «Молодь проти корупції».

І.І. Митрофанов, доцент,

завідувач випускової кафедри кримінального

та цивільного права і процесу