Студентська весна – 2012

Цьогорічний ХІІ мистецький фестиваль «Студентська весна»  стартував  традиційним відкритим  турніром команд КВН на Кубок ректора КрНУ Михайла Загірняка.  За  престижний трофей змагалися шість команд. Шанувальникам  веселого гумору та  приколів свою майстерність прийшлося доводити у трьох конкурсах на сцені  актової зали корпусу № 5.  Журі очолював особисто М.В. Загірняк, який сам колись  грав у КВН і добре знається на цьому жанрові. Фортуна  посміхнулася  відразу двом командам – «Республіка Кременчук» і «Попса», які раніше були однією збірною командою Кременчука. Вочевидь, не можна ділити неподільне, як і єдиний кубок.

Відбіркові тури  творчої майстерності студентів тривали упродовж двох днів. Талановиті самородки з двох   Інститутів  та чотирьох факультетів, чергуючи здачу модулів з репетиціями,  як і завжди, знайшли чим підкорити серця членів журі та глядачів. Чарівні мелодії пісень, запальні танці,  театральні мініатюри та обрядові вистави створювали по-справжньому весняний настрій.  Студенти факультету права, гуманітарних і соціальних наук  задля підсилення цього настрою  ще й підготували кулінарну виставку млинців на всі смаки. Більше 20 різновидів цієї смакоти апетитно нагадували про свято Масляної.

28 березня найкращі  концертні номери вже оцінювали члени міського оргкомітету з проведення гала-концерту «Студентської весни Кременчука».  Переможці цього відбору й  матимуть змогу виступити на сцені міського Палацу культури  12 квітня.