Спартакіада Полтавщини

«Бадьорість та здоров’я»

25–26 січня 2012 року на спортивному комплексі  «Політехнік»  відбулася ІХ  Спартакіада Полтавщини «Бадьорість та здоровя» серед професорсько-викладацького складу ВНЗ ІІІІV р. а. із шести  видів спорту: більярд, плавання, волейбол, міні-футбол, шахи, настільний теніс, у якій брали участь п’ять  команд з Полтави та дві  команди  з  Кременчука, усього  майже 200 учасників. Крім команди нашого університету,  у змаганнях узяли  участь, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля  та ВНЗ міста Полтави: національний технічний університет, національний педагогічний університет, державна аграрна академія, Українська медична стоматологічна академія, університет економіки та торгівлі.

В урочистостях з нагоди  відкриття змагань узяли участь  начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту  О. В. Кучеренко, начальник відділу фізичної культури та спорту Кременчуцького міськвиконкому О. І. Мазур, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського  М. В. Загірняк, директор Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля П. І. Сокуренко, Олімпійський чемпіон  В. В. Кисельов, учасниця Олімпійських ігор  С. Г. Копчикова.

Найкраще виступила команда нашого університету, виборовши перше місце в командному заліку. Другим став  Полтавський національний технічний університет, третє місце посів Полтавський національний педагогічний університет.

Ректор  нашого університету М. В. Загірняк змагався разом зі своєю командою у волейбол, де у фіналі зустрілися команда КрНУ з командою ПУЕТ. У захоплюючій грі з рахунком 2:1 команда КрНУ стала переможцем, тренер Коломоєць В. М. Також перше місце команда КрНУ посіла і з міні-футболу, тренер команди Десятніков Г. О. В особистих змаганнях  переможцем із  більярду  став М. І.  Даценко.

Переможці та призери Спартакіади нагороджені  грамотами та медалями.