Дозвілля

Наші хлопці - справжні захисники

23 лютого у  спортивному комплексі КрНУ відбулися спортивні змагання, присвячені Дню захисника Вітчизни, організатором яких став студентський профком університету. У них брали участь п’ять команд з усіх факультетів та інститутів,  окрім ФПГіСН, до складу команд входило по п’ять учасників. Змагання були різноплановими. Спочатку учасники  випробували свою силу в  армреслінгу.   У наступному  змаганні на точність, у кожної команди було по 10 спроб закинути м’яч до  кільця,  тобто по дві спроби у кожного учасника. У   цій дисципліні переможцями стали студенти з ІМіТ. На третьому етапі  представники команд  підтягувалися на руках.  Тут найсильнішим виявився спортсмен з ФЕКІ з результатом 26 підтягувань. У двох останніх змаганнях команди боролися в  повному  складі.  В естафеті перемогу здобули представники ФЕКІ, а в перетягуванні каната  -  студенти ІМіТ.

На заході також не обійшлося без уболівальниць, найактивніше підтримували команди ФЕУ та ІМІТ. Між дівчатами відбулося змагання на витривалість, треба було якнайдовше пострибати на скакалці. Після завершення змагань, підбивши  підсумки, назвали переможців.  Третє місце посіла команда ІЕЕСУ, на другому -  студенти з ІМІТ.  Першість  з великим відривом виборола  команда ФЕКІ.

Усі команди отримали солодкі подарунки від студентського профкому, а переможцям дістався сертифікат на похід до  боулінг-клубу.