Дисертації захищають екологи

Наприкінці минулого року  в КрНУ відбулася значна подія: уперше в стінах нашого університету, а також і в центральному регіоні України (Полтавська, Черкаська та Кіровоградська області), проведено захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук за спеціальністю екологічна безпека з теми «Управління екологічною безпекою сейсмотехнонавантаженого регіону». Науковий керівник роботи – декан факультету природничих наук, завідувач кафедри екології, д.т.н., проф. В.М. Шмандій.  На цьому ж засіданні прийнято до попереднього розгляду одну кандидатську дисертацію за спеціальністю ради. Нагадаємо, спеціалізованій вченій раді К 45.052.05 наказом ВАК України від 02.06.2011 р. № 495 надано право на період від 01 червня 2011 р. до 01 червня 2012 р. проводити захист дисертацій за спеціальністю 21.06.01 – "Екологічна безпека" (технічні науки).

Бажаємо спеціалізованій вченій раді подальших вдалих захистів, натхнення, творчих успіхів, розвитку. Молодим ученим, котрі присвятили свою наукову діяльність розв’язанню проблем екологічної безпеки, зичимо  скорішого завершення своїх дисертаційних робіт і вдалих захистів.