З днем народження, альма-матер!

Минулого року колектив університету започаткував нову традицію навчального закладу - День університету. Відтепер його традиційно відзначатимуть у травні, адже саме тоді розпорядженням Ради Міністрів УРСР № 651 -р від 11 травня 1960 року було організовано Кременчуцький загальнотехнічний факультет Полтавського інституту інженерів сільськогосподарського будівництва. З цієї нагоди 15 травня відбулися урочистості, у яких взяли участь викладачі, студенти й працівники єдиного на Полтавщині класичного університету.
Багато років університет очолював почесний громадянин міста, професор В. Є. Маслов. Уже п'ять років як обірвалося його життя, але в історії він назавжди залишиться фундатором і першим ректором державного політехнічного інституту. Тож учасники зібрання вшанували його пам'ять покладанням квітів до меморіальної дошки на головному корпусі університету.
За 52 роки свого існування КрНУ пройшов складний і досить динамічний шлях розвитку. З'являлися нові напрями та факультети, змінювалися назва, підпорядкування та статус. Але навчальний заклад завжди відповідав потребам міста й регіону, забезпечуючи промислові підприємства Придніпров'я високопрофесійними фахівцями, й формуючи технічну еліту регіону.
Як зазначив у вітальному слові ректор КрНУ, М.В. Загірняк, це було зовсім не просто. У створенні потужної матеріальної бази в різні роки допомагала влада різних рівнів і промислові підприємства, але найбільших зусиль до цього все ж доклали члени колективу. І це є предметом особливої гордості кожного, хто вчився й працює в університеті.
Зі знаменною подією колектив університету привітала заступник голови головного управління освіти облдержадміністрації Галина Власюк, яка передала найщиріші вітання від голови ОДА Олександра Удовіченка. Колишній випускник університету, а нині голова Автозаводської райради Володимир Коваленко з нагоди Дня народження рідної альма-матер приніс букет розкішних квітів. Також слова щирої подяки висловив рідному університетові заступник технічного директора ПАТ "Кредмаш" Сергій Гончар. Нинішній випускник, лауреат стипендії Президента Ярослав Миронов привітав університет від імені всіх студентів.
Святкового настрою додавали виступи кращих колективів художньої самодіяльності. А на завершення в небо злетіли кольорові повітряні кульки як квінтесенція всього прекрасного й чистого.